Het volledige Disney Plus aanbod op een rijtje

Je wilt een leuke film of serie gaan kijken, maar waar begin je? Hieronder vind je daarom het volledige Disney Plus aanbod. Het assortiment was bij de lancering van de proefperiode op 12 september al behoorlijk en dit zal na de officiële lancering op 12 november alleen maar toenemen.

De Disney-bibliotheek bestaat onder andere uit recente en oude films en series, maar ook uit bekende Disney-klassiekers zoals The Lion King, Aladdin en Jungle Book. Het Disney Plus aanbod zal vanaf 12 november aangevuld worden met gloednieuwe titels, zoals onder andere The Mandalorian (Star Wars), Lady and The Tramp, Noelle en High School Musical: The Musical: The Series.

Omdat de bibliotheek enorm is, hebben we voor jullie Disneyplussers het volledige aanbod van op een rijtje gezet. Je kunt alle content sorteren op titel, genre, releasedatum, IMDb-score en de datum van toevoeging. Je kunt ook zoeken, zodat je direct weet of jouw favoriete film of serie te streamen is op Disney Plus!

Voor de liefhebbers hebben wij ook een top-30 beste films, top-30 beste series en top-30 beste documentaires van Disney Plus-titels voor je samengesteld. Deze lijsten zijn gebaseerd op IMDb-score en Rotten Tomatoes beoordelingen. Bekijk hier welke nieuwe titels er aankomen.

TitelGenreJaarIMDb-score *Toegevoegd
3 Men and a BabyKomedie19856.512-09-2019
3 Men and a Little LadyKomedie / Drama19905.412-09-2019
10 Things I Hate About You
Comedy19997.312-09-2019
12 Dates To ChristmasRomantiek20116.312-09-2019
101 Dalmatiers 2: Vlek in Londen Animatie / Komedie20035.712-09-2019
101 DalmatiërsFamilie19965.712-09-2019
101 DalmatiërsKinderen / Animatie19617.212-09-2019
102 DalmatiersKomedie / Familie20004.912-09-2019
20000 Leagues Under The SeaDrama19547.212-09-2019
'Twas the NightKomedie / Familie20015.512-09-2019
A Christmas CarolFamilie / Animatie20097.412-09-2019
A Goofy Movie
Animatie / Familie19966.812-09-2019
A Kid in King Arthur's CourtFamilie / Avontuur19954.712-11-2019
A Ring of Endless LightDrama20026.112-09-2019
A Wrinkle In TimeAvontuur / Fantasy20184.212-09-2019
Adventures In BabysittingKomedie / Familie20166.912-09-2019
Adventures of the Gummi Bears
Animatie / Avontuur19857.512-09-2019
African CatsDocumentaire20117.612-09-2019
Agent CarterActie / Avontuur20157.912-09-2019
Agents of Shield
Actie / Avontuur20137.512-09-2019
AladdinKinderen / Animatie19928.012-09-2019
Aladdin en de DievenkoningKinderen / Animatie19967.412-09-2019
Aladdin: de Wraak Van JafarKinderen / Animatie
19945.912-09-2019
AlexanderKomedie20146.212-09-2019
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad DayKomedie / Familie
20146.212-09-2019
Alice In WonderlandAvontuur / Fantasy20106.412-09-2019
Alice in WonderlandAnimatie / Fantasy19517.412-09-2019
Alice Through The Looking GlassAvontuur / Fantasy20166.212-09-2019
Aliens Of The DeepDocumentaire20056.412-09-2019
Alley Cats StrikeDrama20006.112-09-2019
Almost AngelsFamilie / Komedie19627.012-09-2019
America's Heart and SoulDocumentaire20044.912-09-2019
Amphibia (Serie)Animatie / Avontuur20197.812-11-2019
AmyFamilie / Drama19816.712-09-2019
Andi Mack
Komedie / Familie20177.212-0-2019
AnnieFamilie / Muziek19996.612-09-2019
Ant-Man
Actie / Avontuur20157.312-09-2019
Ant-Man and the Wasp
Actie / Avontuur20187.112-09-2019
Ant-Man Shorts
Animatie / Actie20176.712-09-2019
Apollo: Missions to the Moon
Documentaire 20197.712-09-2019
AssepoesterKinderen / Animatie19507.312-09-2019
Assepoester 2Kinderen / Animatie20025.012-09-2019
Assepoester 3Kinderen / Animatie20075.912-09-2019
Assepoester II: Dromen Komen UitAnimatie / Romantiek20025.012-11-2019
Assepoester: Terug in de TijdAnimatie / Familie20075.912-11-2019
Atlantic Rising
Documentaire 20176.812-09-2019
Atlantis: De Verzonken StadAnimatie / Avontuur20016.912-09-2019
Atlantis: Milo's AvontuurAnimatie / Familie20035.112-09-2019
Avalon HighFamilie20105.712-09-2019
Avengers
Actie / Avontuur20128.012-09-2019
Avengers Age of Ultron
Actie / Avontuur20157.312-09-2019
Avengers AssembleAnimatie / Actie20137.012-09-2019
Avengers De Allergrootste SuperheldenAnimatie / Familie
20137.012-09-2019
Avengers Infinity War
Actie / Avontuur20188.512-09-2019
Avengers Verborgen OorlogenAnimatie / Familie
20137.012-09-2019
Babes in Toyland Muziek / Komedie19347.312-09-2019
Bad Hair DayAvontuur / Komedie20156.012-09-2019
BambiAnimatie / Drama19417.312-09-2019
Bambi 2Animatie / Familie20066.112-09-2019
BaoKorte film /Animatie20187.512-09-2019
BearsDocumentaire20147.412-09-2019
Beauty and the BeastFamilie20177.212-09-2019
Bedtime StoriesKomedie20086.012-09-2019
Before the FloodDocumentaire20168.312-11-2019
Belle en het BeestKinderen / Animatie19918.012-09-2019
Belle en het Beest: Belle's Wonderlijke VerhalenAnimatie / Familie19985.412-09-2019
Belle en het Beest: Een Betoverd KerstfeestKinderen / Animatie19976.112-09-2019
Benji the HuntedFamilie19876.312-09-2019
Best Friends Whenever (serie)Komedie / Familie20155.512-11-2019
Beverly Hills Chihuahua 1, 2 & 3Familie20083.812-09-2019
Big BusinessKomedie19886.412-09-2019
Big City Greens
Animatie / Avontuur20186.612-11-2019
Big Hero 6Komedie / Animatie20147.812-09-2019
Big Hero 6: The Series
Animatie / Actie20177.212-09-2019
Bizaardvark (Serie)Komedie / Familie20163.512-11-2019
Bizarre DinosaursDocumentaire20096.712-11-2019
Bizzare Dinosaurs
Documentaire 20096.712-09-2019
Black Panther
Actie / Avontuur20187.312-09-2019
Blackbeards GhostFamilie19686.912-09-2019
Blank ChequeFamilie / Komedie19945.312-09-2019
BoltKinderen / Animatie20086.812-09-2019
BonkersAnimatie / Short19936.812-11-2019
Born In ChinaDocumentaire20167.212-09-2019
Boundin'Animatie / Familie20037.012-09-2019
Boy Meets World
Komedie19938.112-09-2019
Brain GamesDocumentaire20118.312-09-2019
Brave
Animatie / Avontuur
20127.112-09-2019
BraveAnimatie / Avontuur20127.115-10-2019
Breaking2Documentaire 20177.612-09-2019
Brink!Familie19987.112-09-2019
Brother Bear 1Kinderen / Animatie20036.812-09-2019
Brother Bear 2Kinderen / Animatie20066.212-09-2019
Buffalo DreamsFamilie20055.712-11-2019
Bug Juice: My Adventures at Camp Reality-Show20187.412-11-2019
Bunk’d
Komedie/ Familie20155.412-11-2019
Burn-E
Animatie / Avontuur
20087.712-09-2019
Cadet KellyFamilie20025.512-09-2019
Camp NowhereKomedie19946.012-11-2019
Camp RockKomedie / Muziek20085.112-09-2019
Camp Rock 2: The Final JamFamilie / Muziek20105.212-09-2019
Can of WormsFantasy19995.112-09-2019
CandleshoeFamilie / Avontuur19776.812-09-2019
Captain America Civil War
Actie / Avontuur20167.812-09-2019
Captain America The First Avenger
Actie / Avontuur20116.912-09-2019
Captain America Winter Soldier
Actie / Avontuur20147.812-09-2019
Captain MarvelActie / Fantasy20197.012-11-2019
CarsAnimatie / Familie
20067.112-09-2019
Cars 2
Animatie / Komedie
20116.112-09-2019
Cars 3Animatie / Avontuur
20176.712-09-2019
Cars: Air TakelAnimatie / Familie20116.412-09-2019
Cars: De Radiator SpringsAnimatie / Familie20146.812-09-2019
Cars: Detective TakelAnimatie / Familie20106.612-09-2019
Cars: Heavy Metal TakelAnimatie / Familie20106.612-09-2019
Cars: Hikkem McQueen (Serie)Animatie / Familie20136.812-09-2019
Cars: Monstertruck TakelAnimatie / Familie20106.712-09-2019
Cars: Takel De GroteAnimatie / Familie20086.412-09-2019
Cars: Takel en het spooklichtKorte film / Filmkomedie20066.612-09-2019
CasebustersMystery / Familie19865.812-09-2019
Cat From Outer SpaceSciencefiction / Familie19786.112-09-2019
CheetahFamilie / Avontuur19896.012-09-2019
Chef DonaldAnimatie / Komedie19417.212-09-2019
Chicken LittleKinderen / Animatie20056.612-09-2019
ChimpanzeeDocumentaire20127.212-09-2019
Chip n Dale: Rescue Rangers
Animatie / Avontuur19887.612-11-2019
CinderellaFantasy / Romantiek20156.912-09-2019
Cloud 9Actie / Drama20146.612-09-2019
CocoAnimatie / Avontuur
20178.412-09-2019
College Road TripKomedie20084.312-09-2019
Confessions of a Teenage Drama QueenKomedie / Familie20044.612-11-2019
Cool RunningsKomedie19936.912-09-2019
Coop and Cami Ask the World
Komedie20185.212-09-2019
Cow BellesKomedie / Familie20065.212-09-2019
Crash & BernsteinKomedie / Familie20124.812-11-2019
D2: The Mighty DucksFamilie / Komedie19946.112-09-2019
D3: the Mighty DucksFamilie / Komedie19965.412-09-2019
DadnappedKomedie20094.912-09-2019
Dan in Real LifeDrama / Komedie20076.712-11-2019
Darby O 'Gill And The Little PeopleAvontuur / Familie19597.212-09-2019
Darkwing Duck
Animatie / Actie19917.612-09-2019
Davey CrockettFamilie / Avontuur19557.012-09-2019
Davy Crockett and the River PiratesFamilie / Avontuur19566.812-09-2019
Davy Crockett: King of the Wild FrontierFamilie / Western19557.012-11-2019
Day & NightKorte film / Filmkomedie20108.112-09-2019
De AristokattenKinderen / Animatie19707.112-09-2019
De Avonturen van Ichabod En Meneer PadAnimatie / Avontuur19497.012-09-2019
De Drie CaballerosAnimatie / Familie19456.512-09-2019
De Kleine ZeemeerminAnimatie / Familie19897.612-09-2019
De Kleine Zeemeermin 2Animatie / Avontuur20005.612-09-2019
De Kleine Zeemeermin (Serie)Animatie / Fantasy19926.812-09-2019
De Kleine Zeemeermin: Ariel, Hoe het BegonAnimatie / Fantasy20086.312-09-2019
De Leeuwenwacht (Serie)Animatie / Actie20166.512-11-2019
De Notenkraker En De Vier KoninkrijkenAvontuur / Fantasy20185.512-09-2019
De Prinses en de KikkerAnimatie / Muziek20097.112-11-2019
De ReddertjesAnimatie / Avontuur19776.912-11-2019
De Reddertjes in Kangoeroeland Animatie / Avontuur19906.94-10-2019
De ReuzenperzikAnimatie / Fantasy19966.712-09-2019
De SpeurneuzenKinderen / Animatie19867.212-09-2019
De WildeAnimatie / Avontuur20065.312-11-2019
Decorating Disney: Holiday MagicReality-TV20177.412-09-2019
Deep BlueDocumentaire20037.412-11-2019
Den Brother Familie / Sport20105.412-09-2019
Descendants 1Komedie / Avontuur20156.412-09-2019
Descendants 2Komedie /Avontuur20176.512-09-2019
Diana: In Her Own WordsDocumentaire / Biografie20177.912-11-2019
Diary of a Wimpy KidKomedie20106.212-11-2019
DinosaurAnimatie / Familie20006.512-09-2019
Disney's Fairy Tale WeddingsReality-Show20177.712-11-2019
Doctor Strange
Actie / Avontuur20167.512-09-2019
Dog Whisperer with Cesar MillanReality-Show20078.012-11-2019
Don't Look under the BedFamilie / Fantasy19996.912-09-2019
DoornroosjeAnimatie / Romantiek19597.212-09-2019
Double TeamedBiografie / Drama20026.112-09-2019
Doug’s 1st MovieAnimatie / Avontuur
19995.012-09-2019
Dr K's Exotic Animal ERTV-serie20148.012-09-2019
Dr K's Exotic Animal ER (Serie)Reality-Show20147.912-11-2019
Dr. Oakley, Yukon Vet
TV-serie20148.212-09-2019
Drain The Oceans
Documentaire 20187.412-09-2019
Drie Kleine BiggetjesAnimatie19337.512-09-2019
DuckTalesAnimatie / Komedie19878.112-11-2019
Ducktales the movieAnimatie / Avontuur
19906.912-09-2019
Dug's Speciale MissieAnimatie20097.012-09-2019
DuimelijntjeAnimatie / Familie19946.312-11-2019
DumboAnimatie / Muziek19417.212-09-2019
DumboFamilie / Animatie20196.312-11-2019
Earth Live
Documentaire 20175.712-09-2019
Easter Island UnsolvedDocumentaire20186.112-09-2019
Eddies Million Dollar Cook OffKomedie / Sport20036.012-09-2019
Een Luizenleven
Animatie / Komedie
19987.212-09-2019
Een Rijk Van Dromen (Het Verhaal Van De Star Wars Trilogie)
Documentaire20048.312-09-2019
Een Waanzinnige Goofy MovieAnimatie / Familie20006.312-09-2019
Eight BelowAvontuur / Drama20067.312-09-2019
Elena of Avalor (Serie)Animatie20166.412-11-2019
Emil and the DetectiveKomedie / Sport19646.212-09-2019
Empire of Dreams: The Story of the Star Wars TrilogyDocumentaire20048.312-11-2019
Encore!Musical20198.412-11-2019
Escape to Witch MountainFantasy / Familie19756.412-11-2019
Evermoor (Serie)Avontuur / Fantasy20145.912-11-2019
Expedition ChinaDocumentaire20177.012-09-2019
Expedition Mars
Documentaire 20168.112-09-2019
FantasiaFamilie / Avontuur19407.912-09-2019
Fantasia 2000Animatie / Familie19997.212-09-2019
Fantastic Four
Actie / Avontuur19944.312-09-2019
Fast Layne (Serie)Komedie20195.712-11-2019
Finding DoryAnimatie / Avontuur
20167.312-09-2019
Finding NemoAnimatie / Avontuur
20038.112-09-2019
First KidFamilie / Komedie19965.212-09-2019
FlickaDrama / Familie20066.112-11-2019
Flight of the NavigatorAvontuur / Sciencefiction19866.912-11-2019
FlumberKomedie / Familie19975.312-09-2019
For the BirdsKorte film / Filmkomedie20008.012-09-2019
Frank and OllieDocumentaire19958.012-09-2019
FrankenweenieAnimatie / Komedie20126.912-09-2019
FrankenweenieKomedie / Drama19847.312-09-2019
Freaky FridayKomedie / Familie20036.112-09-2019
Freaky FridayFamilie / Komedie19766.312-09-2019
Freaky FridayFantasy / Komedie20183.612-09-2019
Free Solo
Documentaire 20188.212-09-2019
FrenemiesKomedie / Familie20125.112-09-2019
FrozenFamilie / Avontuur20137.512-09-2019
Full-Court MiracleFamilie / Drama20035.712-09-2019
FuzzbucketFamilie / Komedie19866.412-09-2019
G-ForceActie / Avontuur20095.112-09-2019
Garfield: A Tail of Two KittiesAnimatie / Familie20065.012-11-2019
Gargoyles (Serie)Animatie/ Actie19948.012-11-2019
Geek CharmingRomantiek20116.412-09-2019
GeniusKomedie19996.312-09-2019
George & AJKorte film / Filmkomedie20096.112-09-2019
George Of The JungleFamilie / Komedie19975.412-09-2019
Geri’s GameAnimatie19977.912-09-2019
Get a ClueKomedie / Familie20025.14-10-2019
Ghost of the MountainsDocumentaire20177.312-09-2019
Giants of the Deep BlueDocumentaire 20187.112-09-2019
Girl Meets World (Serie)Komedie / Familie20147.212-11-2019
Girl vs MonsterKomedie / Familie20125.512-09-2019
Glory RoadDrama / Sport20067.212-09-2019
Go FigureFamilie / Komedie20055.812-09-2019
Going to the MatFamilie / Drama20046.812-09-2019
Good Luck Charlie (Serie)Komedie / Familie20107.012-11-2019
Good Luck Charlie, It's Christmas!Komedie / Familie20116.412-09-2019
Goof Troop (Serie)Animatie / Avontuur19926.812-11-2019
Gordon Ramsay: Uncharted (Serie)Avontuur / Reality-Show20198.012-11-2019
Gotta Kick It Up!Komedie20025.712-09-2019
Gravity FallsAnimatie / Actie20128.912-11-2019
Great Migrations
Documentaire 20108.112-09-2019
Greyfriars BobbyAvontuur / Familie20056.112-09-2019
Groot & Rocket
Sciencefiction / Avontuur20177.012-09-2019
Growing Up WildDocumentaire20167.212-09-2019
Guardians of the Galaxy
Actie / Avontuur20148.112-09-2019
Guardians of the Galaxy 2Actie / Avontuur20177.612-09-2019
Guardians of the Galaxy (Serie Shorts)Animatie / Fantasy20157.312-09-2019
Guardians of the Galaxy (Serie)
Animatie / Avontuur20157.412-09-2019
GusFamilie / Komedie19765.912-11-2019
Halloweentown
Avontuur / Komedie19986.812-09-2019
Halloweentown HighFamilie / Fantasy20046.212-09-2019
Halloweentown II: Kalabar's RevengeAvontuur / Familie20016.512-09-2019
Hannah Montana
Komedie / Familie20094.412-09-2019
Hannah MontanaFamilie / Komedie20064.912-11-2019
Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds ConcertMuziek / Familie20082.312-09-2019
Hatching PeteKomedie / Familie20095.412-09-2019
Heavy WeightsFamilie / Komedie19956.612-09-2019
Heksen & BezemstelenFamilie19717.112-09-2019
Herbie Fully LoadedAvontuur / Komedie20054.812-09-2019
Herbie Goes BananasAvontuur / Familie19804.912-09-2019
Herbie Goes to Monte CarloFamilie / Avontuur19775.612-09-2019
Herbie Rides AgainAvontuur / Komedie19745.712-09-2019
HerculesAnimatie / Muziek19977.312-09-2019
Hercules (Serie)Animatie / Avontuur19986.612-11-2019
Het Dappere Broodroostertje: Gaat Naar MarsAnimatie / Kinderen19987.312-09-2019
Het Dappere Broodroostertje: Redder In DoodAnimatie / Kinderen19997.312-09-2019
Het Grote Verhaal van Winnie de PoehAnimatie / Familie19777.612-11-2019
Het Wijze KippetjeAnimatie / Familie19347.212-09-2019
High School Musical
Familie / Muziek20065.312-09-2019
High School Musical 2Familie / Muziek20074.912-09-2019
High School Musical 3Familie / Muziek20084.712-09-2019
High School Musical: The SeriesMusical / Familie201912-11-2019
Hocus Pocus
Komedie / Fantasy19936.812-09-2019
Honey I Blew Up The Kid
Familie / Komedie19924.812-09-2019
Honey I Shrunk The Kids
Familie / Komedie19896.312-09-2019
Honey, We Shrunk OurselvesFamilie / Komedie19974.912-09-2019
Horse SenseKomedie19996.212-09-2019
Hostile Planet (Serie)Documentaire20198.212-11-2019
HoundedFamilie / Komedie20015.112-11-2019
How Dogs Got Their Shapes
Documentaire 20165.812-09-2019
How to build a better boy
Familie / Sciencefiction20145.512-09-2019
Hulk and the Agents of S.M.A.S.H. (Serie)Animatie / Actie20136.112-11-2019
I'll Be Home for ChristmasKomedie / Familie19985.412-09-2019
Ice Age: The Great Egg-ScapadeAnimatie / Short20165.912-11-2019
Ice PrincessKomedie / Drama20056.012-09-2019
Incredible Hulk
Animatie / Actie19966.812-09-2019
Inhumans
Actie / Avontuur20175.012-09-2019
Inner WorkingsDocumentaire / Comedy20147.912-09-2019
Inside OutAnimatie / Komedie
20158.212-09-2019
Inspector GadgetActie / Komedie19994.112-09-2019
Inspector Gadget 2Actie / Komedie20033.412-09-2019
Into the Grand Canyon
Documentaire 20197.812-09-2019
Into the Okavango
Documentaire 20187.712-09-2019
Into the WoodsMuziek / Fantasy
20145.912-09-2019
InvincibleSport / Biografie20067.112-09-2019
Invisible Sister
Avontuur / Komedie
20156.112-09-2019
Iron Man
Actie / Avontuur19946.712-09-2019
Iron Man
Actie / Avontuur20087.912-09-2019
Iron Man 2
Actie / Avontuur20107.012-09-2019
Iron Man 3
Actie / Avontuur20137.212-09-2019
Iron Man And The Hulp: Heroes UnitedAnimatie / Actie20134.712-09-2019
Iron WillAvontuur / Familie19946.512-09-2019
JackKomedie / Drama19965.812-09-2019
Jack Jack AttackAnimatie / Avontuur
20057.612-09-2019
Jack-Jack Valt aanAnimatie / Avontuur20057.612-09-2019
Jake and the Never Land PiratesAnimatie / Avontuur20115.612-11-2019
JaneDocumentaire / Biografie20177.812-11-2019
Janneman Robinson & PoehDrama / Animatie20187.312-09-2019
Jessie (Serie)Komedie / Familie20115.812-11-2019
John Carter
Actie / Fantasy
20126.612-09-2019
Johnny Kapahala: Back on BoardKomedie / Drama20075.512-09-2019
Johnny Tsunami
Drama19996.312-09-2019
Jonas (Serie)Komedie / Familie20094.512-11-2019
Jonas Brothers: The Concert ExperienceDocumentaire / Muziek20091.512-09-2019
Journey to Shark Eden
Documentaire 20106.112-09-2019
Jump In!Komedie / Drama20075.312-09-2019
Jumping Ship
Familie / Avontuur
20016.212-09-2019
Jungle 2 JungleKomedie / Familie19975.212-11-2019
Jungle BoekAnimatie / Familie19677.612-09-2019
Jungle Boek 2Animatie / Familie20035.412-09-2019
Jungle CatDocumentaire / Familie19607.612-09-2019
Justin Morgan Had A HorseFamilie / Western19726.612-09-2019
KazaamKomedie / Familie19963.012-11-2019
Keizer KuzcoAnimatie / Komedie20007.312-11-2019
Kerstverhalen van Mickey en Zijn VriendjesAnimatie / Familie19997.212-09-2019
Kickin' It (Serie)Komedie / Familie20116.312-11-2019
Kim PossibleFamilie / Animatie
20037.012-09-2019
Kim Possible (Live Action)Avontuur / Actie20193.612-09-2019
Kim Possible: So the DramaAnimatie / Avontuur20057.112-09-2019
Kingdom of the Apes: Battle LinesDocumantaire20174-10-2019
Kingdom Of The Blue WhaleDocumentaire20097.312-09-2019
Kingdom Of The Cobra
Documentaire 20126.312-09-2019
Kingdom of the White Wolf Documentaire20197.68-10-2019
Klokkenluider Van De Notre DameAnimatie / Drama19966.912-09-2019
Klokkenluider Van De Notre Dame 2Animatie / Avontuur20024.712-09-2019
Knick KnackAnimatie / Avontuur
19897.512-09-2019
Knorretje's Grote FilmAnimatie / Familie20036.112-11-2019
Kronk's New GrooveAnimatie / Komedie20055.812-09-2019
La LunaKorte film / Animatie20118.012-09-2019
Lab Rats (Serie)Actie / Familie20126.612-11-2019
Lab Rats: Elite Force (Serie)Actie / Familie20166.412-11-2019
Lady And the Tramp (Liveaction)Familie201912-11-2019
Lady En De VagebondAnimatie / Muziek19557.312-09-2019
Lady En De Vagebond II: Rakkers AvontuurAnimatie / Familie20015.912-09-2019
LavaKorte film/Romantische Film20147.212-09-2019
Legend of the Three Caballeros (Serie)Animatie / Komedie20187.712-11-2019
Lego Spider-Man SeriesAnimatie / Avontuur20177.612-11-2019
LEGO Star Wars: Droid Tales
Animatie / Avontuur
20157.512-09-2019
LEGO Star Wars: The Freelander Adventures
Animatie / Avontuur
20167.612-09-2019
LEGO Star Wars: The Resistance Rises
Animatie / Avontuur
20164.412-09-2019
LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles
Animatie / Avontuur
20137.512-09-2019
Lemonade MouthMuziek / Familie20116.912-09-2019
LeRoy and StitchAnimatie / Avontuur20066.212-09-2019
Let it shineFamilie / Muziek20126.412-09-2019
Life Below Zero (Serie)Documentaire20138.112-11-2019
Life Is RuffKomedie / Familie20054.912-09-2019
Life with MikeyKomedie19935.612-09-2019
Life-Size 2Komedie20185.012-09-2019
LiftedKorte film / Sciencefiction20067.912-09-2019
Lilo & StitchFamilie / Animatie20027.212-09-2019
Lilo & Stitch 2Animatie / Komedie20056.312-09-2019
Lilo & Stitch (serie)Animatie / Komedie20036.712-09-2019
Lion King 3: Hakuna Matata!Animatie / Komedie20046.612-09-2019
Little Einsteins (Serie)Animatie / Avontuur20056.212-11-2019
Lost Treasures Of The Maya
Documentaire 20185.812-09-2019
LouFantasyfilm / Korte film20177.912-09-2019
Luxo Jr.Korte film / Filmkomedie19867.312-09-2019
MaleficentFantasy / Avontuur20147.012-09-2019
Mama Heeft Een Date Met Een Vampier
Familie / Komedie
20005.912-09-2019
Man Among Cheetahs
Documentaire 20177.012-09-2019
Mars Needs MomsAnimatie / Sciencefiction20115.412-09-2019
Mars: Inside SpaceX
Documentaire 20187.212-09-2019
Marvel Rising: Secret Warriors
Animatie / Actie20185.012-09-2019
Marvel Studios: Een Universum SamenstellenDocumentaire / Fantasy20147.712-09-2019
Marvel Super Hero Adventures: Frost Fight
Animatie / Actie20155.112-09-2019
Marvel's Hero Project (Serie)Documentaire201912-11-2019
Mary PoppinsMuziek / Fantasy19647.812-09-2019
Mary Poppins ReturnsMuziek / Familie20186.812-09-2019
Max Keeble's Big MoveKomedie / Familie20015.312-09-2019
McFarland USA Biografie / Drama20157.44-10-2019
Meet the DeedlesKomedie / Familie19984.012-11-2019
Meet the RobinsonsAnimatie / Familie20076.812-09-2019
Melody TimeAnimatie / Muziek19486.412-09-2019
Merlijn De TovenaarAnimatie / Familie19637.212-09-2019
Mickey Mouse (Serie)Animatie / Kinderen20138.112-09-2019
Mickey Mouse Clubhuis (Serie)Animatie / Kinderen20065.712-09-2019
Mickey Mouse Roadster Racers (Serie)Animatie / Kinderen20176.212-09-2019
Mickey's Mooiste KerstAnimatie / Familie20046.612-09-2019
Mickey, Donald, Goofy: De Drie MusketiersAnimatie / Avontuur20046.412-09-2019
Mighty Ducks: The Animated SerieusAnimatie19966.412-09-2019
Mighty Joe Young
Familie / Fantasy19985.612-09-2019
Mikes New Car
Korte film / Filmkomedie20017.112-09-2019
Million Dollar Arm
Drama / Sport20147.012-09-2019
MillionsKomedie / Misdaad20046.912-11-2019
Milo Murphy's Wet (Serie)Animatie / Action20167.612-11-2019
MinutemenAvontuur / Sciencefiction20085.812-09-2019
MiracleDrama / Sport20047.512-09-2019
Miracle at MidnightActie / Drama19987.112-09-2019
Miracle in Lane 2Komedie / Drama20006.012-09-2019
Miracle Landing on the HudsonDrama20146.912-09-2019
Miracle on 34th StreetDrama / Familie19477.912-11-2019
Mission To The Sun
Documentaire 20187.312-09-2019
MoanaAnimatie / Avontuur20167.612-09-2019
Monkey KingdomDocumentaire20157.312-09-2019
Monsters Inc
Animatie / Komedie
20018.012-09-2019
Monsters Inc Party Central
Korte film / Animatie20147.112-09-2019
Monsters UniversiteitAnimatie / Komedie
20127.312-09-2019
Monstertruck Mater
Korte film / Animatie20106.412-09-2019
MotocrossedActie / Familie20016.612-09-2019
Mr. BoogedyKinderen / Familie19867.412-09-2019
Mr. MagooKomedie / Familie19974.012-09-2019
MulanAnimatie / Avontuur19987.612-09-2019
Mulan 2Animatie / Avontuur20045.712-09-2019
Muppet Treasure IslandAvontuur / Komedie19967.012-09-2019
Muppets Most WantedAvontuur / Komedie20146.412-09-2019
My Favorite MartianFamilie / Sciencefiction19995.012-09-2019
My Friends Tigger & Pooh (Serie)Animatie / Avontuur20075.712-11-2019
National TreasureActie / Avontuur20046.812-09-2019
National Treasure: Book of SecretsAvontuur / Actie20076.512-09-2019
NewsiesFamilie / Muziek19927.012-09-2019
Newsies The Broadway MusicalFamilie / Muziek20178.612-09-2019
Nightmare Before ChristmasAnimatie / Fantasy19938.012-09-2019
NoelleKomedie / Familie201912-11-2019
Now You See It...Familie / Mystery20056.312-11-2019
Olaf's Frozen AvontuurAnimatie / Familie20175.312-09-2019
Old DogsKomedie20095.412-09-2019
Old YellerFamilie / Drama19577.312-09-2019
Oliver & CoAnimatie / Familie19886.712-09-2019
Once upon a MattressMuziek / Komedie20056.312-09-2019
One Day at Disney (Serie)Documentaire201912-11-2019
One Magic ChristmasFantasy / Familie19856.612-09-2019
One Man Band

Korte film / Muziek20057.712-09-2019
One Strange Rock
Documentaire 20188.912-09-2019
Operation Dumbo DropActie / Komedie19955.112-09-2019
Origins
Documentaire 20176.812-09-2019
Out of the BoxKomedie / Familie19987.512-11-2019
Oz: The Great and PowerfulFantasy / Avontuur20136.312-09-2019
Paniek op de PrairieAnimatie / Muziek20045.312-09-2019
Paniek op de PrairieAnimatie / Muziek20045.312-11-2019
Parent TrapFamilie / Komedie19986.512-09-2019
Parent TrapKomedie19617.112-09-2019
Paris To Pittsburgh
Documentaire 20186.812-09-2019
Partly Cloudy
Fantasyfilm / Korte film20098.212-09-2019
Partly CloudyAnimatie / Familie20098.212-09-2019
Peter En De DraakFamilie / Avontuur19776.412-09-2019
Peter En De Draak (Live)Avontuur / Familie20166.712-09-2019
Peter PanAnimatie / Fantasy19527.312-09-2019
Peter Pan: Terug Naar Nooitgedachtland
Animatie / Familie20025.812-09-2019
Phantom of the MegaplexFamilie / Mystery20006.512-09-2019
Phil of the Future (Serie)Avontuur / Komedie20047.012-11-2019
Phineas and Ferb (Serie)Animatie / Actie20077.912-11-2019
Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd DimensionAnimatie / Avontuur20117.412-09-2019
PinokkioAnimatie / Familie19407.412-09-2019
PiperKorte film / Animatie20168.412-09-2019
Pirates of the Caribbean: At Worlds EndActie / Avontuur20077.112-09-2019
Pirates of the Caribbean: Dead Man ChestActie / Avontuur20067.312-09-2019
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesActie / Avontuur20116.612-09-2019
Pirates of the Caribbean: Salazr’s RevengeActie / Avontuur20176.612-09-2019
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlActie / Avontuur20038.012-09-2019
Pixel PerfectFamilie / Sciencefiction20045.712-09-2019
PJ Masks (Serie)Animatie / Actie20155.812-11-2019
PlanesAnimatie / Komedie20135.712-09-2019
Planes 2: Redden & BlussenAnimatie / Avontuur20146.012-09-2019
Planet Of The BirdsDocumentaire20186.512-09-2019
Pluto Helpt Een PootjeAnimatie / Familie19416.812-09-2019
Pluto's Kerstboom Animatie / Familie19527.712-09-2019
PocahontasAnimatie / Familie19956.712-09-2019
Pocahontas 2Animatie / Avontuur19984.912-09-2019
Poeh’s Lollifanten Film Animatie / Komedie20056.44-10-2019
PolyannaFamilie / Komedie19607.412-09-2019
PrestoAnimatie / Komedie
20088.412-09-2019
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur / Fantasy20106.612-09-2019
Princess DiariesFamilie / Komedie20116.312-09-2019
Princess Diaries 2Familie / Komedie20045.812-09-2019
Princess Protection ProgramFamilie / Komedie20095.612-09-2019
PromKomedie / Drama20115.412-09-2019
Puppy Dog Pals (Serie)Animatie / Komedie20177.112-11-2019
Quack Pack (Serie)Animatie / Avontuur19966.812-11-2019
Queen Of KatweBiografie / Sport20167.412-09-2019
QuintsKomedie / Familie20005.712-09-2019
Race To Witch MountainAvontuur / Sciencefiction20095.712-09-2019
Ralph Breaks The InternetAnimatie / Komedie20187.112-09-2019
RapunzelAnimatie / Fantasy20107.712-09-2019
Rapunzel's Wilde HarenAnimatie / Fantasy20177.812-09-2019
RatatouilleAnimatie / Familie
20078.012-09-2019
Raven's ThuisKomedie / Familie20177.412-11-2019
Read It and WeepFamilie20065.512-11-2019
Ready To RunFamilie20005.412-09-2019
Recess (Serie)Animatie / Komedie19977.912-11-2019
Recess: All Growed DownAnimatie / Familie20036.712-09-2019
Recess: School's OutAnimatie / Familie20016.512-09-2019
Recess: Taking the Fifth GradeAnimatie / Familie20036.812-09-2019
Red’s Dream
Korte film / Animatie19876.412-09-2019
Remember the TitansDrama / Sport20007.812-09-2019
Return from Witch MountainFamilie / Avontuur19785.812-09-2019
Return to HalloweentownKomedie / Familie20065.612-09-2019
Return to Never LandAnimatie / Familie20025.812-11-2019
Return To OzFantasy / Familie19856.712-09-2019
Richie Rich's KerstwensFamilie / Komedie19984.112-09-2019
Right On TrackDrama / Familie20036.312-09-2019
Riley's First Date?Animatie / Short20157.512-09-2019
Rip GirlsFamilie20006.112-09-2019
Robin HoodAnimatie / Avontuur19737.612-09-2019
Rocky Mountains
TV-serie20186.412-09-2019
Rogue One: A Star Wars Story
Actie / Avontuur20167.812-09-2019
Rookie of the YearKomedie / Familie19936.012-11-2019
Roving MarsDocumentaire20067.212-09-2019
Ruby BridgesDrama19987.212-09-2019
RunawaysActie / Avontuur20177.112-09-2019
Sacred PlanetDocumentaire20046.112-09-2019
Saludos AmigosAnimatie19426.212-09-2019
Sammy, the Way-Out SealAvontuur19627.012-09-2019
Sanjay’s Super Team
Korte film / Animatie20156.912-09-2019
Santa BuddiesFamilie / Komedie20094.612-09-2019
Santa Paws 2: The Santa PupsFamilie / Avontuur20124.912-09-2019
Saving Mr BanksKomedie / Drama20137.512-09-2019
Science Fair
Documentaire 20187.712-09-2019
Science FairDocumentaire20187.712-09-2019
Sea of Hope
Documentaire 20177.112-09-2019
SecretariatDrama / Biografie20107.212-09-2019
Secrets Of Christ’s Tomb
Documentaire 20175.812-09-2019
Secrets Of LifeDocumentaire / Familie19567.512-09-2019
Shake It Up (Serie)Komedie / Familie20104.712-11-2019
Sharks of Lost Island
Documentaire 20136.512-09-2019
Sharpay's Fabulous Adventure
Familie / Komedie20114.612-09-2019
ShipwreckedAvontuur19906.712-09-2019
Silver Surfer
Animatie / Actie19987.112-09-2019
Sister ActKomedie19926.412-09-2019
Sister Act 2: Back in the HabitKomedie / Muziek19935.612-09-2019
Sky HighAvontuur / Komedie20056.112-09-2019
SkyrunnersSciencefiction / Komedie20095.012-09-2019
Smart Guy (Serie)Komedie / Familie19977.412-11-2019
Smart HouseFamilie19996.312-09-2019
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenAnimatie / Fantasy19377.612-09-2019
Snow BuddiesFamilie / Avontuur20085.212-09-2019
Snow DogsKomedie / Avontuur20025.112-09-2019
Snowball ExpressKomedie / Familie19726.512-09-2019
SnowglobeFamilie / Fantasy20076.112-09-2019
So WeirdAvontuur / Familie19998.512-11-2019
Solo: A Star Wars Story
Actie / Avontuur20187.012-09-2019
Space BuddiesFamilie / Sciencefiction20094.412-09-2019
Spider-Man
Animatie / Actie19817.012-09-2019
Spider-Man
Animatie / Actie19968.312-09-2019
Spider-Man and his Amazing Friends Animatie / Actie19827.212-09-2019
Spider-Man Unlimited
Animatie / Actie19996.412-09-2019
Spider-Man: The Animated SeriesAnimatie / Actie19948.312-11-2019
Spider-Woman
Animatie / Actie19795.612-09-2019
SplashRomantiek / Komedie19846.212-09-2019
Spooky BuddiesKomedie / Familie20114.612-09-2019
Star Wars Blips
 (Serie)Animatie / Sciencefiction20176.312-09-2019
Star Wars: A New Hope
Actie / Avontuur19778.612-09-2019
Star Wars: All Stars
Animatie / Avontuur
20187.012-09-2019
Star Wars: Attack of the Clones
Actie / Avontuur20026.612-09-2019
Star Wars: Empire Strikes Back
Actie / Avontuur19808.712-09-2019
Star Wars: Forces of Destiny
Animatie / Avontuur
20175.112-09-2019
Star Wars: Het Verzet (Serie_Animatie / Sciencefiction20184.912-09-2019
Star Wars: RebelsAnimatie / Avontuur
20148.012-09-2019
Star Wars: Return of the Jedi
Actie / Avontuur19838.312-09-2019
Star Wars: Revenge of the Sith
Actie / Avontuur20057.512-09-2019
Star Wars: Revenge Of The SithSciencefiction / Fantasy20057.512-09-2019
Star Wars: The Clone Wars
Animatie / Avontuur
20088.112-09-2019
Star Wars: The Force Awakens
Actie / Avontuur20158.012-09-2019
Star Wars: The Last JediActie / Avontuur20177.112-09-2019
Star Wars: The Phantom MenaceActie / Avontuur19996.512-09-2019
Star Wars: The ResistanceAnimatie / Avontuur
20184.912-09-2019
StarstruckMuziek20106.112-09-2019
Stepsister from Planet WeirdKomedie / Familie20006.04-10-2019
Stitch! The MovieAnimatie / Familie20036.212-09-2019
Stonehedge Decoded
Documentaire 20086.712-09-2019
Stoomboot WillieAnimatie / Familie19287.112-09-2019
Strange MagicAnimatie / Fantasy20155.812-09-2019
Stuck in the MiddleKomedie / Familie20165.912-11-2019
Stuck in the SuburbsFamilie / Muziek20045.612-09-2019
Super BuddiesFamilie20134.312-09-2019
Swiss Family RobinsonAvontuur / Familie19607.212-09-2019
Sydney to the Max (Serie)Komedie / Familie20196.912-11-2019
TaleSpin (Serie)Animatie / Actie19907.612-11-2019
Tall TaleFamilie / Avontuur19955.912-09-2019
Tangled: The SeriesAnimatie / Actie20177.512-11-2019
Taran En De ToverketelAnimatie / Fantasy19856.412-09-2019
Taran en de ToverketelAnimatie / Fantasy19856.412-11-2019
Tarzan 2Animatie / Avontuur20055.512-09-2019
Tarzan and JaneAnimatie / Avontuur20025.312-09-2019
Teacher's PetAnimatie / Familie20045.812-09-2019
Teen Beach MovieFamilie / Muziek20135.912-09-2019
Teen Beach Movie 2Familie / Muziek20156.112-09-2019
Teen SpiritKomedie / Drama20115.512-09-2019
Teigetjes FilmAnimatie / Familie20006.312-11-2019
That Darn CatKomedie19974.712-09-2019
That Darn Cat!Komedie / Familie19656.712-09-2019
That's So Raven (Serie)Komedie / Familie20036.512-11-2019
The Absent Minded ProfessorKomedie / Familie19616.812-09-2019
The Adventures of André and Wally B.
Korte film / Filmkomedie19845.312-09-2019
The Adventures Of Bull Whip GriffinFamilie19676.612-09-2019
The Adventures Of Huck FinnFamilie / Avontuur
19936.212-09-2019
The African LionFamilie / Documentaire19557.312-09-2019
The Apple Dumpling GangWestern / Komedie19756.412-11-2019
The Apple Dumpling Gang Rides AgainFamilie / Western19796.112-09-2019
The Avengers: United They Stand
Animatie / Actie19995.512-09-2019
The Barefoot ExecutiveFamilie / Komedie19716.012-09-2019
The Bear and IDrama / Familie19746.112-09-2019
The Bears and IDrama / Familie19746.112-11-2019
The BFGFamilie / Fantasy20166.412-11-2019
The Big GreenFamilie / Komedie19955.612-09-2019
The Biscuit EaterDrama19725.612-09-2019
The Black HoleAvontuur / Sciencefiction19796.012-09-2019
The Blue Umbrella
Korte film / Animatie20137.612-09-2019
The Book of Pooh (Serie)Animatie / Avontuur20016.312-11-2019
The Boys: The Sherman Brothers' StoryDocumentaire / Muziek20097.812-09-2019
The Castaway CowboyFamilie / Western19745.912-09-2019
The Cheetah GirlsKomedie / Muziek20034.812-09-2019
The Cheetah Girls 2Komedie / Muziek20064.912-09-2019
The Cheetah Girls: The One WorldKomedie / Muziek20084.612-09-2019
The Christmas StarFamilie19866.512-09-2019
The Chronicles Of NarniaAvontuur / Fantasy20056.912-09-2019
The Chronicles Of Narnia: Prince CaspianAvontuur / Fantasy20086.512-09-2019
The Color Of FriendshipDrama20007.212-09-2019
The Computer Wore Tennis ShoesKomedie / Familie19696.012-09-2019
The Country BearsKomedie / Familie20024.112-09-2019
The Crimson Wing: Mystery of the FlamingosDocumentaire20087.312-09-2019
The Emperor's New School (Serie)Animatie / Avontuur20066.612-11-2019
The Even Stevens MovieKomedie / Familie20036.212-09-2019
The Finest HoursDrama / Thriller20166.712-09-2019
The FloodDocumentaire20166.912-09-2019
The Fox and the HoundAnimatie / Avontuur19817.312-09-2019
The Fox and the Hound 2Familie / Animatie20065.312-09-2019
The Game PlanKomedie / Familie20076.112-09-2019
The Ghosts of Buxley HallKomedie / Familie19806.212-09-2019
The Good DinosaurAnimatie / Komedie20156.712-09-2019
The Great Muppet CaperFamilie / Komedie19817.212-09-2019
The Greatest Game Ever PlayedDrama20057.412-09-2019
The Haunted MansionFantasy / Komedie20035.012-09-2019
The Incredible Dr Pol
Documentaire 20118.612-09-2019
The Incredible JourneyFamilie / Avontuur19637.112-11-2019
The IncrediblesAnimatie / Avontuur
20048.012-09-2019
The Incredibles 2Sciencefictionfilm/Actiefilm20187.712-09-2019
The Jennie ProjectAvontuur / Familie20115.212-09-2019
The Journey of Natty GannAvontuur / Familie19857.012-09-2019
The Jungle Book (Live Action)Avontuur / Drama20167.412-09-2019
The Jungle Book: Mowgli's StoryFamilie19984.212-09-2019
The KidFamilie / Komedie20006.112-09-2019
The Legend of MorduAnimatie / Avontuur
20126.212-09-2019
The Lion KingAnimatie / Familie19948.512-09-2019
The Lion King 2: Simba's PrideAnimatie / Familie19986.512-09-2019
The Lizzie McGuire MovieKomedie / Familie20035.512-09-2019
The Lost Tomb of Alexander The Great
Documentaire 20196.812-09-2019
The Love BugAvontuur / Familie19686.512-09-2019
The Luck of the IrishKomedie20016.212-09-2019
The Mandalorian (Serie)Avontuur / Fantasy201912-11-2019
The Mighty Ducks
Familie / Komedie19926.512-09-2019
The Million Dollar DuckFamilie / Komedie19715.912-09-2019
The Mistle-TonesFamilie / Muziek20126.712-09-2019
The Muppet Babies (Serie)Familie / Kinderen20187.112-09-2019
The Muppet Christmas CarolFamilie / Muziek19927.712-09-2019
The Muppet MovieKomedie19797.412-09-2019
The MuppetsFamilie / Komedie20117.112-09-2019
The Muppets. (Serie)Komedie20157.412-09-2019
The Odd Life Of Timothy GreenFantasy / Drama20126.612-09-2019
The Other MeKomedie / Familie20006.112-11-2019
The PacifierKomedie / Actie20055.612-09-2019
The Pixar Story
Documentaire20077.812-09-2019
The Poof PointKomedie / Familie20014.612-09-2019
The Prince and the PauperAvontuur / Drama20006.612-09-2019
The Proud Family MovieAnimatie / Avontuur20055.312-09-2019
The Reluctant DragonAnimatie / Familie19417.012-09-2019
The Replacements
Komedie
20006.612-11-2019
The RocketeerAvontuur / Sciencefiction19916.412-09-2019
The RookieActie / Misdaad19905.912-09-2019
The SandlotKomedie / Familie19937.812-11-2019
The Santa ClauseFamilie / Komedie19946.312-09-2019
The Santa Clause 2Komedie / Familie20025.612-09-2019
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamilie / Fantasy20064.712-09-2019
The Scream TeamKomedie / Familie20026.712-11-2019
The Search for Santa PawsAvontuur / Familie20105.512-09-2019
The Secret of the Magic GourdFamilie / Drama20075.212-09-2019
The Shaggy D.A.Familie / Komedie19765.912-09-2019
The Shaggy DogKomedie / Familie
20064.412-09-2019
The Sign Of ZorroAvontuur / Drama19587.112-11-2019
The Simpsons (Serie)Animatie / Comedy19898.712-11-2019
The Sorcerer's ApprenticeAvontuur / Fantasy20106.112-09-2019
The Sound of MusicMuziek / Romantiek
19658.012-11-2019
The Spaceman in King Arthur's CourtAvontuur / Fantasy19797.912-09-2019
The Story of PerriFamilie19577.012-09-2019
The Story of Robin Hood and His Merrie MenAvontuur / Familie19526.712-11-2019
The Strongest Man in the WorldFamilie / Komedie19756.112-09-2019
The Suite Life Movie
Komedie / Avontuur20115.312-09-2019
The Suite Life of Zack & CodyKomedie / Familie20056.412-11-2019
The Suite Life On Deck (Serie)Komedie / Familie20085.312-09-2019
The Sultan And The Rock StarFamile / Avontuur19807.012-09-2019
The SwapThriller20026.912-11-2019
The Thirteenth YearKomedie / Fantasy19995.912-09-2019
The Three MusketeersActie / Familie19936.112-09-2019
The Ugly DachshundKomedie / Familie19666.712-11-2019
The Ultimate Christmas PresentKomedie / Familie20005.912-09-2019
The Vanishing PrairieDocumentaire / Familie19547.612-09-2019
The Wizards Return: Alex vs. Alex Avontuur / Komedie20136.512-11-2019
The World According to Jeff Goldblum (Serie)Documentaire201912-11-2019
The Young Black StallionAvontuur / Familie20035.612-09-2019
Thor Actie / Avontuur20117.012-09-2019
Thor 2Actie / Avontuur20136.912-09-2019
Thor 3Actie / Avontuur20177.912-09-2019
Those CallowaysDrama / Familie19656.812-09-2019
Three DaysFamilie / Fantasy20017.212-09-2019
Tiger CruiseFamilie20046.212-09-2019
Timon & Pumbaa (Serie)Animatie / Avontuur19957.112-11-2019
Tin Toy
Fantasyfilm / Korte film19886.612-09-2019
Tini: Het Nieuwe Leven van ViolettaFamilie / Muziek20165.412-09-2019
Tinker BellAnimatie / Fantasy20086.812-09-2019
Tinker Bell En De Grote ReddingsoperatieAnimatie / Fantasy20106.912-09-2019
Tinker Bell En De Legende Van Het Nooitgedacht BeestAnimatie / Fantasy20147.312-09-2019
Tinker Bell En De PiratenAnimatie / Fantasy20146.612-09-2019
Tinker Bell En De Verloren SchatAnimatie / Fantasy20096.712-09-2019
Tinker Bell En Het Geheim Van De VleugelsAnimatie / Fantasy20127.112-09-2019
Titanic 20 Years Later
Documentaire 20177.312-09-2019
Tom and HuckAvontuur / Familie19955.512-09-2019
TomorrowlandFamilie / Sciencefiction20156.412-09-2019
Toy Story 1
Animatie / Familie
19958.312-09-2019
Toy Story 2Familie / Animatie
19997.912-09-2019
Toy Story 3Animatie / Komedie
20108.312-09-2019
Toy Story Hawaiian Vacation
Korte film / Animatie20117.312-09-2019
Toy Story Toons: Small FryKorte film / Animatie20117.112-09-2019
Toy Story: Partysaurus RexAnimatie / Komedie20127.612-09-2019
Trail Of The PandaDocumentaire20096.412-09-2019
Treasure BuddiesKomedie / Familie20124.512-09-2019
Treasure Island Avontuur19907.212-09-2019
Treasure of MatecumbeAvontuur / Familie19766.312-09-2019
Treasure PlanetAnimatie / Sciencefiction20027.212-11-2019
Tree Climbing Lions
Documentaire 20185.712-09-2019
TronActie / Sciencefiction19826.812-09-2019
Tron Uprising (Serie)Sciencefiction / Avontuur20128.212-09-2019
Tron: LegacySciencefiction / Avontuur20106.812-09-2019
True ConfessionsKomedie / Familie20044.612-09-2019
Tuck EverlastingDrama / Familie20026.612-09-2019
Turner & HoochMisdaad / Komedie19896.112-09-2019
TwitchesFamilie / Fantasy20055.712-09-2019
Twitches TooFamilie20075.812-09-2019
Ultimate Spider-Man (Serie)Animatie / Actie20127.112-11-2019
Under the Sea: A Descendants StoryShort / Fantasy20186.112-11-2019
United States Secret Service: On the Front LineDocumentaire20187.312-09-2019
UpAnimatie / Avontuur
20098.212-09-2019
Up, Up, and Away!Komedie / Familie20005.612-09-2019
ValiantAnimatie / Avontuur20055.512-11-2019
Vampirina (Serie)Animatie / Komedie20177.012-11-2019
Violetta (Serie)Drama / Familie20125.112-11-2019
Vrij en VrolijkAnimatie / Familie19476.712-09-2019
Vrij en VrolijkAnimatie / Familie19476.612-11-2019
Waking Sleeping BeautyDocumentaire20097.612-09-2019
Wall-EAnimatie / Sciencefiction
20088.412-09-2019
Wendy Wu: Homecoming WarriorActie / Avontuur20065.412-09-2019
What about Bob?Komedie19917.012-09-2019
When in RomeFamilie / Komedie20024.812-09-2019
While You Were SleepingRomantiek / Komedie19956.712-09-2019
Whispers: An Elephant's TaleDocumentaire20005.012-09-2019
White FangActie / Avontuur19366.112-09-2019
White WildernessDocumentaire / Familie19585.112-11-2019
Who Framed Roger RabbitAnimatie / Misdaad19887.712-09-2019
Wild YellowstoneDocumentaire20157.212-11-2019
WillowAvontuur / Fantasy19877.312-09-2019
Winged Seduction: Birds Of ParadiseDocumentaire20126.512-09-2019
Wings Of LifeDocumentaire20117.412-09-2019
Winnie de PoehAnimatie / Familie20117.212-09-2019
Winnie de Poeh: De Meest Verre TochtAnimatie / Familie19977.112-09-2019
Winnie de Poeh: Een Gelukkig Poeh JaarAnimatie / Familie20026.812-09-2019
Winnie de Poeh: Een Vrolijk Voorjaar Met RoeAnimatie / Familie20046.512-09-2019
Winnie de Poeh: Nieuwe avonturen (Serie)Animatie / Familie19887.612-09-2019
Wizards of Waverly PlaceAvontuur / Familie20076.212-09-2019
Wizards of Waverly Place: The MovieAvontuur/ Komedie20096.28-10-2019
World’s Greatest DogsDocumentaire 20156.212-09-2019
Wreck-It RalphAnimatie / Komedie20127.712-09-2019
X-Men Animatie / Actie19928.412-09-2019
X-Men Origins: WolverineActie / Sciencefiction20096.612-11-2019
X-Men: Evolution (Serie)Animatie / Actie20007.912-11-2019
You AgaianKomedie20105.812-09-2019
You Lucky DogFamilie19984.712-09-2019
You Wish!Komedie / Familie20036.112-09-2019
Your Friend the RatKorte film / Filmkomedie20077.112-09-2019
Z-O-M-B-I-E-SMuziek / Romantiek20186.312-09-2019
ZappedFantasy20145.112-09-2019
Zenon: Girl of the 21st CenturySciencefiction / Familie19996.412-09-2019
Zenon: The ZequelSciencefiction / Familie20015.912-09-2019
Zenon: Z3Komedie / Sciencefiction20045.512-09-2019
ZootropolisAnimatie / Avontuur20168.012-09-2019

 

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Disney Plus.

* Mocht u een film of serie missen? Laat het ons gerust weten via info@disneyplusser.nl zodat wij deze kunnen toevoegen.